Hakkımızda

Türkiye Transport 21/02/2020’de Ali/22 tarafından kurulmuş bir TruckersMP şirketidir. Bu şirket içerisinde iş arkadaşı gibi değil bir aile ortamı kuruyoruz. Kurulan bu ortamda 7’den 77’ye kadar üyemiz bulunmaktadır. Sadece Türk şirketler arasında değil dünya genelinde 88’den fazla üyemiz ile faaliyet göstermekteyiz. Uygun aile ortamımızda sizleri de görmek isteriz.

 

Ekip Kurallarımız

§1.1 Yaş ve üstünlük

 

Türkiye Transport Ekibi içerisinde herkes eşittir ve hiçbir şekilde yetktisi ne olursa olsun bir üye hiçbir diye üyeye üstünlük taslayamaz.

§1.2 Konuşma ve Muhabbet

Şirketimiz içerisinde güzel bir aile ortamı bulunmaktadır. Bu aile ortamını bozmak yasaktır. Aynı şekilde aile ortamı içerisinde +18 içerik paylaşmak, küfür ve/veya argo kullanmak, siyaset yapmak, dini konuşmak, herhangi bir başkaVTC ve/veya şirket arkasından hakaret etmek, 3. kişi hakkında konuşmak yasaktır.

 

§1.3 Reklam ve Oda Kullanımları

Discord sunucumuz içerisinde bulunan hiçbir odada reklam yapmak yasaktır. Aynı şekilde sunucumuzda bulunan herhangi bir odayı amacı dışında kullanmak yasaktır.

 

§1.4 Saygı ve Sevgi

Yaşı sizden büyük olan kişilere saygılı olmak zorunludur. Aynı şekilde yaşı sizden küçük olan kardeşlerimize karşı iyi olmak zorunludur.

 

§1.5 Rahatsız Etmek

 

Kurucu dahil hiç kimse herhangi bir ekip üyesine özelden veya genel kanalları kullanarak discord, web site, sunucu linki atamaz. Atanlar uyarı alır.

 

§1.6 Yasaklı Bölgeler

 

Oyun içerisinde Simulation 1 sunucusunda Calais – Duisburg arası ince yoldan gitmek yasaktır. Aynı şekilde Calais ve Duisburg içerisinde sürüş yapmak yasaktır.

 

§1.7 Ban Olayları

 

Ekip üyelerinden her kim ban yer ise Stajyer üye rolüne düşürülür ve uyarı alır. Eğer tutumuna devam ederse ekipten uzaklaştırılır.